Szkolenia ze statystyki alternatywą dla zatrudnienia statystyków

Duża część przedsiębiorstw korzysta z usług statystyków, ponieważ zatrudnianie ich nie byłoby opłacalne. Istnieje jednak alternatywa dla tych dwóch opcji – szkolenie z zakresu statystyki. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskasz dobrze wyedukowaną kadrę, która poradzi sobie z problemami statystycznymi.

Zastosowania statystyki

Statystyka jest nauką pozwalającą przekształcać dane w informacje wykorzystywane następnie w biznesie i nauce. Dzięki statystyce możliwe jest matematyczne weryfikowanie postawionych hipotez. Statystyka znajduje swoje zastosowanie nie tylko w nauce ale również w biznesie. Pomaga zrozumieć trendy i sytuacje na rynku oraz prognozować.

Zastosowania statystyki ciągle się zwiększają, niezależnie od tego czy dane są w postać ilościowe czy jakościowej można je analizować i poddawać interpretacji. Skutecznie wyciągnięte wnioski stanowią podstawę do podejmowania przemyślanych decyzji.

Głównymi dziedzinami, w których stosuje się statystykę są:

Szkolenia ze statystyki

Mimo wielu możliwości wykorzystania statystyki przedsiębiorstwa wciąż rzadko korzystają z jej dobrodziejstw. Powodem tego stanu rzeczy może być konieczność zatrudnienia osoby odpowiedzialnej jedynie za analizy statystyczne lub wysokie koszty outsorcingu tego rodzaju usług.

Jako przedsiębiorstwo od lat dostarczające rozwiązań statycznych dla biznesu zdecydowaliśmy się na przygotowanie kursów statystycznych dla każdego, w przystępnej formie. Szkolenia ze statystyki to długoterminowa inwestycja mogąca kilkukrotnie spłacić się na przestrzeni lat.

Decydując się na kurs certyfikowany przez Centrum Badawczo-Rozwojowe Biostat® wybierasz:

Rodzaje szkoleń

Nasi eksperci cały czas przygotowują nowe tematyki kursów w 3 przystępnych formach, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku. Aktualnie prowadzone są kursy dotyczące podstaw statystyki, statystyki w badaniach klinicznych (3 etapowy kurs) oraz statystycznej interpretacji wyników badań klinicznych.

Webinary

Webinary prowadzone są na żywo na platformie online. Grupy łączą się z ekspertem, który przedstawia zagadnienia. Wybierając webinary masz bezpośredni kontakt z naszym ekspertem, dostęp do materiałów w formie prezentacji oraz nagranie webinaru, a co najważniejsze po zakończeniu kursu uzyskujesz certyfikat ukończenia kursu.

Szkolenia online

Wybierając szkolenia online do szkolenia możesz podejść w dowolnym dniu i godzinie. Kupując ten rodzaj szkolenia zyskujesz dostęp do platformy e-learingowej na miesiąc. Szkolenie online kończy się w krótkim testem, który trzeba zdać aby otrzymać certyfikat. W tym przypadku również otrzymuje się materiały w formie prezentacji, specjalnie przygotowane wideo zagadnienia a cena takiego kursu jest niższa niż webinara.

Szkolenia dla grup zorganizowanych

Szkolenia organizowane dla grup są jedyną formą szkoleń, które mogą zostać zorganizowane stacjonarnie. Tego rodzaju szkolenia ogranizowane sa dla grup minimalnie 5 osób. Dla klientów indywidualnych proponujemy również szkolenia z innych tematów, w naszej ofercie uwzględniamy tematy takie jak:

 

 

Tagi